آکادمی زبان وستا برگزار کننده کلاس های برتر زبان ژاپنی

آکادمی زبان وستا سعی کرده است با همکاری مدرس­ های حرفه­ ای و با تجربه راه یادگیری را برای زبان آموزان هموار کند. در آکادمی زبان وستا دوره ­های زبان ژاپنی از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته برای تمام سنین برگزار می­ شود. زبان آموزان با صرف کم­ترین هزینه می­ توانند در کلاس ­های گروهی آکادمی زبان وستا ثبت نام کنند و یا اگر تمایل داشته باشند می ­توانند از کلاس­ های خصوصی بهره ببرند.
زبان آموزانی که در کلاس­ های آکادمی زبان وستا شرکت می­ کنند می ­توانند در کوتاه ­ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند.
آکادمی زبان وستا چند دلیل مهم و کاربردی در خصوص فراگیری زبان ژاپنی را شرح می­ دهد:
 
زبان ژاپنی نهمین زبان رایج جهان است و ۱۲۸ میلیون نفر آن را به عنوان زبان اول خود تنها در دو کشور صحبت می‌کنند.
زبان ژاپنی به طور جهانی توسط ۱۲۸.۳ میلیون گوینده صحبت می‌شود.
ممکن است پیدا کردن یک ژاپنی دشوارتر از یک چینی باشد، اما پراکندگی جمعیت ژاپنی را می توان در چندین کشور یافت.
برزیل بزرگ‌ترین جامعه ژاپن را دارد و پس از آن ایالات‌متحده آمریکا، فیلیپین، چین، بریتانیا، پرو و کانادا قرار دارند.
جوامع ژاپنی نیز در اروپا، آمریکای جنوبی، آمریکای مرکزی، کره‌جنوبی، استرالیا، نیوزیلند، آسیای شرقی، آسیای جنوب شرقی، جزایر اقیانوس آرام جنوبی، قطر، پاکستان و روسیه یافت می‌شوند.
مزایای یادگیری ژاپنی
 
۱. فرصت های بیشتری برای درک بین المللی بوجود می آورد. روابط بین ایالات‌متحده و ژاپن دارای اهمیت استراتژیک و اقتصادی است. بنابراین، ضروری است که آمریکایی‌های بیشتری در زبان ژاپنی مهارت داشته باشند.
 
این دانش رایج است که ژاپنی‌ها بسیار ملی گرا هستند و حتی اگر بتوانند به زبان دیگری صحبت و بنویسند ترجیح می‌دهند متون نوشتاری خود را به زبان ژاپنی داشته باشند. بنابراین، دسترسی به اطلاعات می‌تواند ساده‌تر باشد اگر مردم زبان را بدانند.
۲. آماده کردن شما برای این است که خودتان را آماده کنید با افزایش اقتصاد آسیا، فرصت‌های شغلی بیشتری در دسترس شما قرار خواهد داد ژاپنی زبانی است که معمولا مانند فرانسوی، آلمانی یا اسپانیایی آموزش یا مطالعه نمی‌شود. یادگیری ژاپنی‌ها ارزش حرفه‌ای شما را افزایش خواهد داد. زمانی که ژاپنی یاد می‌گیرید، رقابت کمتری در فرصت‌های موجود در زمینه‌های مختلف مانند تجارت، علوم اجتماعی، علوم انسانی، تکنولوژی، علم، روزنامه‌نگاری و گردشگری خواهید داشت.
اگر می‌خواهید یک مترجم برای دولت و یا یک ارایه‌دهنده خدمات زبانی باشید، رقابت شما زمانی که به زبان ژاپنی صحبت می‌کنید در مقایسه با زبان‌های دیگر که به طور معمول آموزش داده می‌شوند، کم‌تر است.
۳. باعث می‌شود فرهنگ ژاپنی را درک کنید فرهنگ ژاپنی منحصر به فرد است. این ترکیبی از شیوه‌های سنتی و مدرن است. معمولاً، رفتارهای اجتماعی چیزی نیستند که شما در غرب ببینید. سنت‌های فرهنگی آن‌ها در افراد پیر و جوان ریشه دوانده‌است و این سنت‌ها نحوه واکنش، تعامل و رفتار آن‌ها را تعیین می‌کنند. اینها همچنین در روشی که آن‌ها می‌نویسند، می‌خوانند، می‌شنوند و صحبت می‌کنند آشکار می‌شوند. نسل جوان می‌تواند رفتارهای مدرن، صحبت کردن و لباس پوشیدن را به طور متفاوت نشان دهد اما آن‌ها هنوز از سنت‌هایی پیروی می‌کنند که بزرگ‌ترهایشان به آن‌ها یاد داده‌اند.
درک زبان ژاپنی چشم شما را به تاریخ ژاپن، هنرهای رزمی، سرگرمی، فرهنگ و مد باز خواهد کرد.
۴. باعث می‌شود که شما از فرهنگ و زبان خود قدردانی کنید یادگیری زبان ژاپنی به شما کمک خواهد کرد تا فرهنگ خود و زبان خود را درک کنید چون مهارت‌های ارتباطی و شناختی شما را بهبود می‌بخشد. دسترسی به فرهنگی که بسیار متفاوت از فرهنگ شما است، آگاهی شما را از تنوع فرهنگ‌ها و زبان‌ها افزایش خواهد داد.
 5.بهبود مهارت ها در مطالعه دیگر دروس آکادمیک به عنوان یک دانش‌آموز، یادگیری ژاپنی به شما کمک می‌کند تا چشم‌اندازهای گسترده‌تر، مهارت‌های تفکر بالاتر و استراتژی‌های یادگیری را فرا بگیرید.
 
۶. شما می توانید در ژاپن معلم زبان انگلیسی شوید. مهارت شما در زبان ژاپنی می‌تواند سنگ بنای شما برای آموزش زبان انگلیسی در دبیرستان‌های ژاپنی و یا حتی کار کردن در برخی سازمان‌های محلی ژاپنی دولت باشد. برنامه تبادل و آموزش ژاپن (‏JET)‏یک برنامه سالانه است که در آن دانش آموزان خارجی که معیارها و فرآیند بررسی را پشت سر می‌گذارند می‌توانند برای یک سال کامل در ژاپن بمانند و تدریس کنند. این برنامه‌ای برای ترویج بین‌المللی سازی از طریق توسعه درک متقابل بین ژاپن و کشورهای دیگر است.