آکادمی زبان وستا برگزار کننده کلاس های برتر زبان فرانسوی

آکادمی زبان وستا سعی کرده است با همکاری مدرس ­های حرفه ­ای و با تجربه راه یادگیری را برای زبان آموزان هموار کند. در آکادمی زبان وستا دوره ­های زبان فرانسوی از سطح مقدماتی تا سطح پیشرفته برای تمام سنین برگزار می ­شود. زبان آموزان با صرف کم­ترین هزینه می ­توانند در کلاس ­های گروهی آکادمی زبان وستا ثبت نام کنند و یا اگر تمایل داشته باشند می ­توانند از کلاس های خصوصی بهره ببرند. همچنین افرادی که قصد شرکت در آزمون را دارند می­ توانند در کلاس ­های ویژه ­ی آمادگی آزمون آکادمی زبان وستا ثبت نام کنند و با آمادگی کامل و با آسایش در آزمون حضور یابند و بهترین نتیجه را به دست بیاورند.
زبان آموزانی که در کلاس ­های آکادمی زبان وستا شرکت می کنند می ­توانند در کوتاه ­ترین زمان ممکن به بهترین نتایج دست پیدا کنند.
آکادمی زبان وستا چند دلیل مهم و کاربردی در خصوص فراگیری زبان فرانسوی را شرح می­ دهد:
 
چرا زبان فرانسه یاد بگیریم؟
 
زبان فرانسه به عنوان یکی از پرمخاطب­ ترین زبان­ های زنده دنیا شناخته می ­شود که در کشورهای زیادی به این زبان صحبت می­ شود و به عنوان زبان اول، دوم و حتی سوم در تمام دنیا مورد آموزش و استفاده است یکی از مهم ­ترین زبان­ های حال حاضر جهان به شمار می­ رود. افرادی که مشتاق به تحصیل در کشور فرانسه و یا کشورهای فرانسوی زبان می­ باشند و همچنین دوستدار مطالعه آثار ادبی معتبر فرانسوی و فرهنگ غنی کشور فرانسه و نیز کار و تجارت با کشور فرانسه می باشند آموزش زبان فرانسه برایشان می ­تواند بسیار کمک کننده باشد. همانطور که می دانید فرانسوی ­ها یکی از متعصب ترین مردمان دنیا هستند که بر روی زبان و فرهنگ خود تعصب زیادی داشته و اگر شما برای ارتباط با آن­ها زبان فرانسوی را بلد نباشید در برقراری ارتباط با آن­ها و زندگی و تحصیل در کشور فرانسه به مشکل برخواهید خورد. این موضوع اهمیت زبان فرانسه را در کنار دلایل بیشمار دیگر بیشتر می­ کند در نتیجه یکی از زبان­ های مهم دنیا که بهتر است آن را یاد بگیرید زبان فرانسوی می ­باشد.
­- یادگیری یک زبان کافی نیست.
در دنیای امروز صحبت کردن به یک زبان خارجی کافی نیست. افرادی که به چندین زبان صحبت می‌کنند شانس پیدا کردن شغل را چه در داخل کشور و چه در خارج از کشور افزایش خواهند داد. یادگیری یک زبان ذهن را تقویت می‌کند. از مزایای زبان فرانسوی باز کردن افق‌های جدید، هم در زندگی شخصی و هم در زندگی حرفه‌ای می باشد.
 
­­­­- فرانسوی زبانی است که در هر پنج قاره از آن استفاده می‌شود.
بیش از ۲۲۰ میلیون نفر در تمام پنج قاره به زبان فرانسه صحبت می‌کنند. زبان فرانسه زبان اصلی ارتباطات بین‌المللی است. بعد از زبان انگلیسی، زبان فرانسوی دومین زبانی است که مردم جهان تمایل به یادگیری آن دارند و همچنین ششمین زبان از لحاظ وسیع بودن در دنیا است.
­­- وقتی فرانسه صحبت می­ کنید می­ توانید شغل پیدا کنید.
توانایی صحبت کردن به هر دو زبان فرانسوی و انگلیسی مزیتی است که در پیدا کردن شغل با بسیاری از شرکت‌های چند ملیتی که از زبان فرانسوی به عنوان زبان کاری خود استفاده می‌کنند،  کاربرد فراوانی دارد. فرانسه، به عنوان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان، کارآفرینان، پژوهشگران و محققان خارجی را جذب می‌کند.
­- از مزایای زبان فرانسه امکان تحصیل در دانشگاه های فرانسه است.
افرادی که می توانند به زبان فرانسه صحبت کنند، فرصت‌هایی برای آموزش عالی در برخی از بهترین دانشگاه‌های فرانسه (دانشگاه سوربن، پیر ماری کوری و…) و اغلب براساس شرایط مالی بسیار مناسب فراهم می‌کند. دانشجویان با سطح خوبی از زبان فرانسوی ممکن است واجد شرایط درخواست یک کمک ‌هزینه دولتی فرانسه برای ثبت‌نام در یک دوره کارشناسی‌ارشد در دانشگاه ­های فرانسه باشند که منجر به اخذ مدرک کارشناسی‌ارشد در سطح بین‌المللی می­ شود.